KURUMSAL

Öz Elektronik & Güvenlik Sistemleri, güvende olma duygusunun önemini ilke edinip, teknolojik gelişimin tüm imkanlarından faydalanarak 1993 yılında kuruldu. Kısa sürede ürettiği kaliteli hizmet ve sürekli gelişen teknolojik ürünleri ile sektörde yerini aldı. İyi hizmet, güvenilir güvenlik sistemleri, üst düzey teknolojik ürünleri ile bugün itibari ile 100.000’in üzerinde önemli referanslara imza attı.

Öz Elektronik & Güvenlik Sistemleri, güvenliğiniz için görev yapan profesyonel kadromuz çalışanı ile kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Öz Elektronik hizmetleri dahilinde tahsis edilen tüm cihazlar CE, Garanti, E-mark, TSE belgelerine sahip ürünlerdir. Öz Elektronik; doğru ürün, doğru montaj tam güvenlik prensibi ile dünyada lider konumda bulunan Bosch, Sony, Samsung, Seikon, DSC, Paradox Seitech, Kenshu, Superset ve Supersafe gibi önemli markaların ürünlerini tercih etmektedir

Misyonumuz :
Müşterilerimize bir katma değer oluşturmak amacı ile otomasyon ve güvenlik alanında ürün ve hizmetler sunmaktır

Vizyonumuz:
Sektördeki teknolojik yenilikleri deneyimlerimizle de birleştirerek projelerimizin bir parçası olarak kullanmak, anahtar teslimi katma değerli ve kaliteden ödün vermeyen çözümler sunarak  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ 
• Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmak.
• Güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalmak. 
• Ahlaki değerlerimizden ve kendimize saygımızdan taviz vermemek.
• Kullandığımız malzemede ve sunduğumuz hizmette kaliteden asla ödün vermemek. 
• Teknolojiyi yakından takip etmek ve inovasyon kültürünü benimsemek.
• Üstlendiğimiz projeleri zamanında ve kaliteli olarak tamamlamak.